Cutit Sanremu 7130FUI-SH
Price:
99,99 lei
Cu TVA
Cuțit Sanrenmu 7130FUI-SH, cu lamă de 74,7 mm din 8CR13MoV. Greutate: 56,8 g.
Cuțit Sanrenmu 7130FUI-SH, cu lamă de 74,7 mm din 8CR13MoV. Greutate: 56,8 g.
Construcție și manevrare
Lamă din 8CR13MoV, cu lungimea de 74,7 mm.
Lama fixă are finisaj înnegrit și duritate declarată de 57 ± 1 HRC.
Dimensiuni și transport
Lungime totală: 171,55 mm. Greutate: 56,8 g.
Format utilitar
Lama fixă și corpul compact sunt potrivite pentru tăieri utilitare în camping și activități cotidiene.
În pachet
- Cuțit Sanrenmu 7130FUI-SH.
- Teacă cu clemă pentru curea și lănțișor pentru transport.
-
Tip CutitClasic
-
Lama din8CR13MoV
-
Tip lamaDreapta
-
HRC maxim58 HRC
-
Tratament lamaInnegrit
-
Tip DeschidereLama fixa
-
Material manerOtel
-
L lama74.7 mm
-
Grosime lama3.5 mm
-
Lungime totala171.55 mm
-
Greutate56.8 g
-
Garantie12 luni
-
Garantie PJ (luni)12 luni
-
Forma LamaDrop Point
-
BlocareLama fixa
Videoclipuri produs
Conținutul extern este oprit până accepți categoria „Conținut extern”.
| Date Tehnice | |
|---|---|
| Tip Cutit | Clasic |
| Lama din | 8CR13MoV |
| Tip lama | Dreapta |
| HRC maxim | 58 HRC |
| Tratament lama | Innegrit |
| Tip Deschidere | Lama fixa |
| Material maner | Otel |
| L lama | 74.7 mm |
| Grosime lama | 3.5 mm |
| Lungime totala | 171.55 mm |
| Greutate | 56.8 g |
| Garantie | 12 luni |
| Garantie PJ (luni) | 12 luni |
Detalii produs
-
Marca
-
Referință7130FUI-SH
-
În stoc2 Produse
-
Cod EAN13

Evaluare generală